Maciej Zagórowski – CEO Fabryki e-Biznesu – 3 etapy tworzenia projektów internetowych

Maciej Zagórowski jest CEO fabryki e-biznesu. Posiada bogate doświadczenie w kreowaniu analiz i strategii marketingowych i chętnie się tym doświadczeniem dzieli, wciągając słuchaczy w historię swoich działań w internecie. Marketing i internet to według niego duet idealny. Swoją pasją zaraża innych.

Osiąganie celu

W swojej prelekcji Maciek zdradził sposoby na to, jak pracować skutecznie, aby nie tylko osiagnąć zamierzony cel, ale i mieć z niego satysfakcję. Przedstawił też z jakich narzędzi warto skorzystać, które znacznie usprawniają proces pracy. Narzędzia są ważne, natomiast głównym sposobem na osiągnięcie celu jest ZESPÓŁ. Zgrane działania zgranego zespołu to motor napędowy do rozwoju Twojego biznesu.

Dlaczego warto?

Według Maćka, takie wydarzenia jak Kolbuszowa 2.0, zdecydowanie warto wykorzystać jako inspirację dla swoich działań. Ta konferencja to bardzo urodzajna kopalnia rozmaitych inspiracji i wiedzy, zagłębienie się w nią jest zalecane… nawet samo Cię wciągnie.
-Tutaj możecie zdobyć wiedzę która pomoże Wam wystartować z jakimkolwiek projektem- zachęca.
No właśnie, wystartować!

Po prostu zacznij!

Najtrudniejszy pierwszy krok. Najtrudniejszy, ale i na pewno najważniejszy. Maciej Zagórowski zachęca, aby odłożyć na bok wszelkie wątpliwości i po prostu: zacząć. Jeżeli (wreszcie) zaczniesz, zobaczysz, że dalej już pójdzie samo.

 

Leave Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *