O wydarzeniu

Kolbuszowa 2.0 - konferencja o marketingu i internecie nad rzeką Nil

Część!

Nazywam się Paweł Kosmala i to właśnie ja jestem sprawcą tego zamieszania.

Konferencja Kolbuszowa 2.0 została zorganizowana jako owoc mojego zamiłowania do marketingu internetowego. Dedykowana jest tym osobom, którzy chcą wgłębić się w świat marketingu internetowego i rozwijać swoją wiedzę o nim. Wiedzę którą będzie można wdrożyć w działania i wykorzystać, uzyskując jak najlepsze efekty. Kolbuszowa 2.0 to również bogata kopalnia inspiracji. Każdy kto jest u progu swoich działań w internecie, może skorzystać z możliwości jakie daje ta konferencja i poznać niesamowitych ludzi oraz ciekawe sposoby, na promocję swojej firmy oraz optymalizację swojej pracy. Konferencja Kolbuszowa 2.0 ma charakter szkoleniowy. Słuchasz, pytasz, dowiadujesz się.

Zaproszeni prelegenci, specjaliści w swoich dziedzinach podejmują się różnorodnej tematyki. Przedstawiają różne sposoby działania i pokazują korzyści, jakie może przynieść konkretne rozwiązanie dla Twojego biznesu. Pokazują nad czym warto się skupić, przestrzegają czego należy unikać. Nieważne czy prowadzisz biznes lokalny i chcesz go wypromować, czy może prowadzisz firmę, która głównie opiera się na działaniach w internecie- z możliwości tej konferencji skorzysta każdy.

Czym jest zatem konferencja Kolbuszowa 2.0?

Odpowiedź jest prosta, konferencja Kolbuszowa 2.0 jest pomocą i wsparciem dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoją firmę w internecie, lub dopiero chcą wkroczyć w świat marketingu internetowego. W zestawie z cenną wiedzą dostaniesz pakiet pozytywnej energii i inspiracji.

Odpowiedź jest prosta, konferencja Kolbuszowa 2.0 jest pomocą i wsparciem dla wszystkich, którzy nie wiedzą jak, ale chcą dbać o swoją firmę w internecie. 

Edycja trzecia - Kolbuszowa 2.0 - #3 - promocja firmy w internecie

Dzień 26 października zdecydowanie przejdzie do historii. Właśnie w tym dniu odbyła się 3 edycja konferencji Kolbuszowa 2.0, wielkiego wydarzenia, w niewielkim mieście. W piątek 26 października drogi ludzi z różnych zakątków Polski prowadziły do podkarpackiego trójmiasta. Co ich przyciągnęło? Wizja cennej wiedzy z zakresu marketingu internetowego, którą dzielili się prawdziwy znawcy tematu. Wśród zainteresowanych tematami konferencji, znaleźli się nie tylko właściciele sklepów internetowych i osoby na co dzień majace do czynienia z zagadnieniem SEO, ale również osoby szukające nowych rozwiązań dla swoich firm, chcące zrozumieć co w wyszukiwarce piszczy.

Edycja druga - Kolbuszowa 2.0 - #2 Jak sprzedawać w sieci

Nadszedł ten dzień. Dokładnie 20 kwietnia 2018 roku odbyła się druga edycja konferencji Kolbuszowa 2.0, owoc pierwszej konferencji która została bardzo entuzjastycznie przyjęta i odbiła się szerokim i głośnym echem. Inspirujące prelekcje, to samo w sobie brzmi świetnie. Wisienką na torcie była możliwość wygrania świetnych nagród. Dla tych, którzy aktywnie dzieli się wydarzeniem w sieci, sponsorzy przygotowali niebanalną nagrodę: lot szybowcem.

Edycja pierwsza - Kolbuszowa 2.0 #1 - Firma w Internecie

Wszystko zaczęło się 23 lutego 2018 roku – to wtedy odbyła się pierwsza konferencja Kolbuszowa 2.0. Debiutanckie wydarzenie przyciągnęło ponad 100 osób z rozmaitych zakątków podkarpacia i nie tylko. Tyle różnych osobowości, a cel jeden: zgłębienie tajemnic świata marketingu internetowego. Wrota do tego świata otworzyli zaproszeni prelegenci, którzy z uczestnikami Kolbuszowa 2.0 podzielili się wiedzą i doświadczeniem. W fascynującą podróż, gdzie główną rolę grał marketing internetowy, uczestników zabrało sześcioro prelegentów. Wskazywali jak pracować oraz czym kierować się w wybieraniu swojej ścieżki, aby działania były nie tylko satysfakcjonujące ale i przynosiły świetne efekty.